Nasıl Çalışır?

ÜYELİK ve SATIN ALMA

1. Eğitimlere katılmak için üye olunması zorunludur.

2. Ana sayfada bulunan beyaz renkli MANTIK BİLİMİNE GİRİŞ butonuna (veya altındaki ders görseline) tıklayınız.

3. Açılan pencerede modülün içerdiği tüm dersleri ve modülün amacını görüntüleyebilirsiniz. En üstte mor renkle gösterilen MODÜLÜ SATIN AL butonuna tıklayarak ilgili eğitimi satın alabilirsiniz.

4. MODÜLÜ SATIN AL butonuna tıkladığınızda Üyelik Bilgileri alanında gerekli boşlukları eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

5. Sağ tarafta bulunan KAYIT OL butonuna tıkladığınızda ödeme bilgileri ekranı üzerinden kart bilgilerinizi (ad-soyad, kart numarası, son kullanma tarihi, CVC* ) eksiksiz girerek altta bulunan ödeme butonuna tıklayınız. [*CVC kredi kartınızın arkasında bulunan üç haneli sayıdır.]

6. Ödeme işleminiz gerçekleştirilmiştir.

7. Kayıt sırasında belirttiğiniz e-posta adresine doğrulama bildirimi gönderilecektir. Bildirimde yer alan onay linkine tıklayarak hesabınızı doğrulamanız beklenmektedir, aksi takdirde siteye üye girişi gerçekleştirilemez. [Doğrulama bildiriminin spam (gereksiz/junk) kutunuza düşebileceğini lütfen gözönünde bulundurunuz.]

8. Sitenin sağ üst köşesinde yer alan Üye Girişi butonu aracılığıyla eğitim içeriklerine ulaşabilirsiniz.

9. Ödemeyle ilgili bir sorunla karşılaşıldığında, kredi kartınızın internet bankacılığına kapalı olabileceğini gözönünde bulundurunuz. Bu durumda üyelerimize bankalarıyla iletişime geçmelerini öneririz.

GENEL BİLGİLER

1. Eğitim ödemesi sadece kredi kartıyla yapılmaktadır, anlaşmalı banka kartlarında taksit olanakları sunulmaktadır.

2. Eğitim satın alma süreci tamamlandıktan sonra eğitim bilgilerinin yanısıra fatura bilgileri de kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.

3. Sitede istenilen bilgiler gizlilik sözleşmesi çerçevesinde başka amaçlarla kullanılamaz ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

4. Dersler canlı olarak sitemiz üzerinden erişilebilir olacaktır.

5. Katılımcılar geçmiş kayıtlara istedikleri zaman ulaşabilirler.

6. Her türlü soru(n) için bizimle İletişim sayfası aracılığıyla temasa geçebilirsiniz.

Felsefe Dersleri logo